Maak kennis met ons!

Wim Swaak
Wim Swaak

Regiodirecteur
WSwaak@koraalgroep.nl

Peter Clerkx
Peter Clerkx

Clustermanager cluster B
PClerkx@koraalgroep.nl

Renate Maes
Renate Maes

Hoofd P&O
RMaes@koraalgroep.nl
 

Winny Koolen
Winny Koolen

Management assistant
WKoolen@koraalgroep.nl

Marian Gubbels
Marian Gubbels

Teammanager Krokusbeemd 10 & 14B01, Waarnemend Teammanager Krokusbeemd 14A01 & 14A02MGubbels@koraalgroep.nl

Marina Geurts
Marina Geurts

Teammanager Franklin- & Marconistraat; Nachtdienst/Hoofdwachten
MGeurts@koraalgroep.nl

Mario Verhoeven
Mario Verhoeven

Teammanager Krokusbeemd 16 en 18
MVerhoeven@koraalgroep.nl

Astrid Caris
Astrid Caris

Teammanager Balsemienbeemd, Eijsden, Oude Maasstraat, Holdaal, Ganzerikweerd
ACaris@koraalgroep.nl

 
1 2 3 4
Deel deze pagina op